Platební metody

ČR - platba dobírkou, doprava přepravní službou ČR - platba předem převodem na bankovní účet, doprava přepravní službou Slovensko - platba předem převodem na bankovní účet, doprava přepravní službou

Zpravodaj

Hledat

Registrovaní uživatelé

Registrace nového uživatele

Zvýrazněné údaje musíte vyplnit!
Pokud si nebudete vědět rady zavolejte nám na číslo: +420 774 447 491 nebo napište na email info@pmvl.cz, rádi Vám s registrací pomůžeme.
Fakturační adresa
Firma:
Titul, jméno a příjmení:
Ulice čp.:
PSČ město:  
Stát:
Doručovací adresa
Vyplňte pouze v tom případě, že je jiná než fakturační.
Titul, jméno a příjmení:
Ulice čp.:
PSČ město:  
Stát:
Identifikace
IČ:
DIČ:
Číslo Vašeho účtu:
Kontakt
Kontakt je určen pro řešení standardních obchodních případů, uveďte proto kontakt na kterém budete opravdu zastižitelní.
Telefon:
Email:
Souhlasím se zasíláním obchodních informací na tento email
Autorizace
Pomocí těchto údajů bude autorizován Váš přístup, proto si zvolte takové jméno a heslo, které nezapomenete a které nebude snadno odhadnutelné. Heslo musí mít alespoň 5 znaků a musíte ho zadat dvakrát stejné.
Přístupové jméno:
Přístupové heslo: ověření:
Ochrana osobních údajů: Vaše osobní data jsou uchovávána a je s nimi nakládáno v souladu se všemi zákonnými ustanoveními vztahujícími se na správu a nakládání s osobními údaji dle § 11 zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Plně respektujeme Vaše soukromí. Abychom Vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím a neposkytneme je třetí straně bez Vašeho vědomí. Informace slouží výhradně pro potřeby expedice zboží a vyhotovení potřebných dokladů. Adresy nepoužijeme k zasílání nevyžádané pošty.

Telefon: +420 774 447 491 | Poslední aktualizace: 14. 2. 2019 21:13 | © 2010 Papírenská manufaktura Velké Losiny s.r.o. | © 2010 Kamil Kocián